1 Mathieu VAN DER POEL AG2R LA MONDIALE 4h13'33
2 Filippo FORTIN BARDIANI - CSF s.t.
3 Nelson Andres SOTO RALLY - UHC s.t.
4 Zico WAEYTENS SPORT VLAANDEREN - VERANDA'S WILLEMS s.t.
5 Matteo PELUCCHI TEAM KATUSHA - ALPECIN s.t.
6 Maximilian WALSCHEID TEAM SUNWEB s.t.
7 Sergey SHILOV RALLY - UHC s.t.
8 Coen VERMELTFOORT TEAM SUNWEB s.t.
9 Jakub MARECZKO WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA s.t.
10 Mihkel RÄIM WANTY - VERANCLASSIC s.t.
11 Fabio FELLINE TREK - SEGAFREDO s.t.
12 Pieter VANSPEYBROUCK WANTY - VERANCLASSIC s.t.
13 Kenny DEHAES WANTY - VERANCLASSIC s.t.
14 Jacob HENNESSY BURGOS - BH s.t.
15 Sjoerd VAN GINNEKEN ROOMPOT - CHARLES s.t.
16 Fabio JAKOBSEN DIRECT ENERGIE s.t.
17 Greg VAN AVERMAET SPORT VLAANDEREN - VERANDA'S WILLEMS s.t.
18 Jan-Willem VAN SCHIP TREK - SEGAFREDO s.t.
19 Julius VAN DEN BERG WANTY - VERANCLASSIC s.t.
20 Wouter WIPPERT ROOMPOT - CHARLES s.t.
21 Kenneth VANBILSEN BURGOS - BH s.t.
22 Reinardt JANSE VAN RENSBURG TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNONDALE s.t.
23 Stijn DEVOLDER SPORT VLAANDEREN - VERANDA'S WILLEMS s.t.
24 Ramunas NAVARDAUSKAS AQUA BLUE - JLT s.t.
25 Eric YOUNG RALLY - UHC s.t.
26 Patrick BEVIN TREK - SEGAFREDO s.t.
27 Niki TERPSTRA ROOMPOT - CHARLES s.t.
28 Brenton JONES ØRSTED - AIR NEW ZEALAND s.t.
29 Damien TOUZE COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS s.t.
30 Luke ROWE AQUA BLUE - JLT s.t.
31 Jose GONÇALVES VITAL CONCEPT CYCLING CLUB s.t.
32 Fabian LIENHARD RALLY - UHC s.t.
33 Jonas RICKAERT SPORT VLAANDEREN - VERANDA'S WILLEMS s.t.
34 Antwan TOLHOEK AG2R LA MONDIALE s.t.
35 Mauro FINETTO WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA s.t.
36 Tom DEVRIENDT WANTY - VERANCLASSIC s.t.
37 Iljo KEISSE ISRAEL - DELKO s.t.
38 Michal GOLAS BURGOS - BH s.t.
39 Enrico GASPAROTTO ISRAEL - DELKO s.t.
40 Alex DOWSETT ISRAEL - DELKO s.t.
41 Giacomo NIZZOLO ROOMPOT - CHARLES s.t.
42 Frederik BACKAERT ROOMPOT - CHARLES s.t.
43 Yoann OFFREDO SPORT VLAANDEREN - VERANDA'S WILLEMS s.t.
44 Rasmus GULDHAMMER BURGOS - BH s.t.
45 Anthony ROUX AQUA BLUE - JLT s.t.
46 Hugo HOFSTETTER TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNONDALE s.t.
47 Nick VAN DER LIJKE ROOMPOT - CHARLES s.t.
48 Jay MCCARTHY CCC - ADIDAS s.t.
49 Krists NEILANDS VITAL CONCEPT CYCLING CLUB s.t.
50 Sylwester JANISZEWSKI CCC - ADIDAS s.t.
51 Borut BOZIC VITAL CONCEPT CYCLING CLUB s.t.
52 Andrea PASQUALON ISRAEL - DELKO s.t.
53 Maximilian SCHACHMANN CCC - ADIDAS s.t.
54 Sven Erik BYSTRØM ROOMPOT - CHARLES s.t.
55 Asbjørn Kragh ANDERSEN ØRSTED - AIR NEW ZEALAND s.t.
56 Ivo OLIVEIRA TREK - SEGAFREDO s.t.
57 Roger KLUGE BURGOS - BH s.t.
58 Evan HUFFMAN BURGOS - BH s.t.
59 Corentin ERMENAULT VITAL CONCEPT CYCLING CLUB s.t.
60 Lukas PÖSTLBERGER CCC - ADIDAS s.t.
61 Michael SCHWARZMANN TREK - SEGAFREDO s.t.
62 Jhonatan RESTREPO DIRECT ENERGIE s.t.
63 Tanguy TURGIS VITAL CONCEPT CYCLING CLUB s.t.
64 Boy VAN POPPEL VITAL CONCEPT CYCLING CLUB s.t.
65 Andrew FENN AQUA BLUE - JLT s.t.
66 Senne LEYSEN WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA s.t.
67 Alexander EVTUSHENKO WANTY - VERANCLASSIC s.t.
68 Julien DUVAL VITAL CONCEPT CYCLING CLUB s.t.
69 Riccardo ZOIDL WANTY - VERANCLASSIC s.t.
70 Harm VANHOUCKE CCC - ADIDAS s.t.
71 Alex KIRSCH ISRAEL - DELKO s.t.
72 Harry TANFIELD TREK - SEGAFREDO s.t.
73 Geoffrey SOUPE COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS s.t.
74 Jonas VINGEGAARD TREK - SEGAFREDO s.t.
75 Marco MATHIS CCC - ADIDAS s.t.
76 Frederik FRISON WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA s.t.
77 Rui OLIVEIRA COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS s.t.
78 Johannes SCHINNAGEL WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA s.t.
79 Daniel HOELGAARD TEAM JUMBO - VISMA s.t.
80 Michael MØRKØV ØRSTED - AIR NEW ZEALAND s.t.
81 Michael VAN STAEYEN COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS s.t.
82 Marco MARONESE BARDIANI - CSF s.t.
83 Jesper ASSELMAN TEAM SUNWEB s.t.
84 Martijn TUSVELD TEAM SUNWEB s.t.
85 Eugert ZHUPA WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA s.t.
86 Sander ARMEE ISRAEL - DELKO s.t.
87 Evaldas SISKEVICIUS AQUA BLUE - JLT s.t.
88 Michel KREDER TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNONDALE s.t.
89 Eugenio ALAFACI TEAM JUMBO - VISMA s.t.
90 Fabio SABATINI ØRSTED - AIR NEW ZEALAND s.t.
91 Chun Kai FENG TEAM JUMBO - VISMA s.t.
92 Alan RIOU TEAM KATUSHA - ALPECIN s.t.
93 Alo JAKIN COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS s.t.
94 Jacopo GUARNIERI WILIER TRIESTINA - SELLE ITALIA s.t.
95 Jonathan HIVERT AQUA BLUE - JLT s.t.
96 Justin OIEN ØRSTED - AIR NEW ZEALAND s.t.
97 Mikel ARISTI COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS s.t.
98 Benoît JARRIER TEAM JUMBO - VISMA s.t.
99 Sam BEWLEY TEAM DIMENSION DATA s.t.
100 Nico DENZ BORA - HANSGROHE s.t.
101 Nikolay MIHAYLOV CCC - ADIDAS s.t.
102 Mitchell DOCKER TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNONDALE s.t.
103 Hamish SCHREURS TEAM JUMBO - VISMA s.t.
104 Stepan KURIANOV TEAM JUMBO - VISMA s.t.
105 Eliot LIETAER ISRAEL - DELKO s.t.
106 Gijs VAN HOECKE BORA - HANSGROHE s.t.
107 Lasse Norman HANSEN ØRSTED - AIR NEW ZEALAND s.t.
108 Juraj SAGAN TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNONDALE s.t.
109 Robin CARPENTER RALLY - UHC s.t.
110 Patrick MÜLLER BURGOS - BH s.t.
111 Leszek PLUCINSKI TEAM JUMBO - VISMA s.t.
112 Dimitri CLAEYS COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS s.t.
113 Axel DOMONT AG2R LA MONDIALE s.t.
114 Roy JANS DIRECT ENERGIE s.t.
115 Vyacheslav KUZNETSOV TEAM KATUSHA - ALPECIN s.t.
116 Brendan CANTY TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNONDALE s.t.
117 Paolo TOTO BARDIANI - CSF s.t.
118 Taylor PHINNEY DIRECT ENERGIE s.t.
119 Marco MINNAARD TEAM DIMENSION DATA s.t.
120 Dmitriy GRUZDEV ØRSTED - AIR NEW ZEALAND s.t.
121 James KNOX AQUA BLUE - JLT s.t.
122 Erik BASKA TEAM KATUSHA - ALPECIN s.t.
123 Julien MORICE TEAM EF EDUCATION FIRST - DRAPAC P/B CANNONDALE s.t.
124 Maxime DANIEL DIRECT ENERGIE s.t.
125 Anass AIT EL ABDIA TEAM DIMENSION DATA s.t.
126 Pieter SERRY SPORT VLAANDEREN - VERANDA'S WILLEMS s.t.
127 Dries VAN GESTEL SPORT VLAANDEREN - VERANDA'S WILLEMS s.t.
128 Antoine DUCHESNE RALLY - UHC s.t.
129 Elie GESBERT AG2R LA MONDIALE s.t.
130 Dries DE BONDT TEAM SUNWEB s.t.
131 Mikael CHEREL AG2R LA MONDIALE s.t.
132 François BIDARD AG2R LA MONDIALE s.t.
133 Guillaume BOIVIN RALLY - UHC s.t.
134 Tom STAMSNIJDER BARDIANI - CSF s.t.
135 Alessandro FEDELI DIRECT ENERGIE s.t.
136 Iuri FILOSI BARDIANI - CSF s.t.
137 Paolo SIMION BARDIANI - CSF s.t.
138 Jenthe BIERMANS TEAM KATUSHA - ALPECIN s.t.
139 Luka PIBERNIK TEAM KATUSHA - ALPECIN s.t.
140 Lennard KÄMNA TEAM SUNWEB s.t.
141 Armindo FONSECA AG2R LA MONDIALE s.t.
142 Mirco MAESTRI BARDIANI - CSF s.t.
143 Natnael Teweldemedhin BERHANE TEAM DIMENSION DATA s.t.
144 Igor BOEV DIRECT ENERGIE s.t.
145 Willie SMIT TEAM KATUSHA - ALPECIN s.t.
146 Fabien GRELLIER TEAM DIMENSION DATA s.t.
147 Joris NIEUWENHUIS TEAM SUNWEB s.t.